Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze i Miasto Kamienna Góra zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe „Projekt Lato – Spotkajmy się przy rabatce”.
29 czerwca czeka nas popołudnie pełne zabawy, tańca, konkurencji sportowych i wspólnego sadzenia roślin. Zabierzcie ze sobą dobre humory i przybywajcie na stadion przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze. Zaczynamy o godz. 16:30.





